Kurumsal

HAKKIMIZDA

BİRSU Su Armatürleri web sitesine hoşgeldiniz.

25 yıla yaklaşan sektörel deneyimimiz bizi Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun önde gelen su armatürleri üreticisi yaptı. Yüzyılı aşkın bir süre önce musluk üretimine başlandığından beri, su armatürleri sektörü genel olarak birçok değişikliğe konu olmuştur. İşimiz 25 yıl önce birilerinin hayal edebileceğinden çok daha fazla konfor ve moda tarafından yönlendirilen hale gelmiştir. BİRSU Su Armatürleri de bu süre zarfında kendisini sürekli geliştirmiştir. Bu değişim ve gelişim sürecinde ortaya çıkan yüksek kaliteli ürünler www.birsumusluk.com  web sitesinde yer alan ürün ve bilgilerde gözlemleyebilirsiniz.

BİRSU Su Armatürleri firması olarak kaliteli üretim ve yeni ürünler geliştirmek adına sektörümüzde bulunduğumuz konumdan gurur duyuyoruz. Tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayarak ve isteklerini öngörmeye çalışarak onların bize olan güvenini korumak için sürekli olarak çalışmaktayız.

Bu “özellikler” 25 ülkenin ev sahiplerinin neden BİRSU markasına ve onun en yenilikçi, en kullanışlı ve yüksek kaliteli ürünleri sunacağına güvendiklerinin bir göstergesidir.

Yüksek kaliteye olan adanmışlığımız ürünlerimizin de ötesine geçmektedir. BİRSU Su Armatürleri’nden bir ürün aldığınızda üstün kalite ve üretim teknolojisini de aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz size yüksek tasarım, en yüksek düzeyde performans ve estetik sunmaktadır.

BİRSU Su Armatürleri’ni daha yakından tanımak ve ürünlerimzi keşfetmek için sizi web  www.birsumusluk.com sitemizde bir gezintiye davet ediyoruz.

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

© 2015 BİRSU MUSLUK | Tüm hakları saklıdır.


Süleyman GÖRAL || Akıllı Konsept Yazılım Ofisi